Bilimsel Psikoterapilerin Dünü, Bugünü ve Yarını

ACT (Kabul ve Kararlılık Terapisi) ve RFT’yi (İlişkisel Çerçeve Kuramı) de içeren kapsamlı bir birikimi ve çabayı temsil eden Bağlamsal Bilimler; insan davranışlarının bilimsel bir metodolojiyle anlaşılmasında temel bir yaklaşım olarak öne çıkmaktadır. Yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz birçok organizasyonun ardından Bağlamsal Davranışçı Bilimler Birliği Türkiye Temsilciliği olarak, bağlamsal bilimler kapsamındaki konuların ele alınıp tartışılacağı aylık toplantılar düzenlemeyi amaçlamaktayız . Bu doğrultuda ilk toplantımızda Dr. Fatih Yavuz’un sunumu eşliğinde ‘Bilimsel Psikoterapilerin Dünü, Bugünü ve Yarını’ hakkında konuşacağız. İlgilenen herkesi bekleriz.

– Toplantılar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
– Ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller (psikiyatrist, psikolog, PDR vb.) ve bu alandaki bölümlerde eğitimi devam eden ögrenciler eğitime katılabilirler.
– Başvurular iletisim@baglamsalbilimler.org adresinden ya da 544 512 7039 (Seher Cömertoğlu) no lu telefondan alınmaktadır.
– Eğitim kontenjan ile sınırlıdır.


Adres: Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneği, Kalenderhane Mahallesi, Cemal Yener Tosyalı Caddesi, Şehzade Camii sok. No:3 Fatih/İstanbul

Tarih: 13 Şubat 2018, 18.00

13 February 2018

İLETİŞİM

Şu an etrafta değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneği © 2020 Tüm hakları Saklıdır. DUTAJANS©

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Araç çubuğuna atla