Çevrimiçi ACT Grup Süpervizyon Eğitimi 30 Kasım’da Başlıyor!

Yeni dönem çevrimiçi ACT grup süpervizyon eğitimi 30 Kasım 2021’de başlayacak ve Uzm. Dr. Sevinç Ulusoy ve Uzm. Dr. Ahmet Nalbant tarafından yürütülecektir.

Amaç: Eğitim; 1) ACT kuramsal yaklaşımının uygun şekilde pratiğe yansıtılabilmesine yönelik becerilerin kazandırılmasını, 2) Terapistlerin seans sırasında kendi yaşadıkları zorlukların ele alınmasıyla terapist esnekliğinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

İçerik ve yöntem: Süpervizyon eğitimi; çevrimiçi sistemde vaka tartışması, seans kayıtlarının izlenmesi ve/veya dinlenmesi, örnek görüşme videolarının izlenmesi, örnek görüşmeler gerçekleştirilmesi, 2’li ve 3’lü grup uygulamaları vb. yöntemlerle gerçekleştirilecektir.

Eğitim dönemi ve kontenjan: Eğitim 30 Kasım 2021 Saat 20:00’de başlayacak ve haftada bir gün 2 saat olarak devam edecektir. Eğitim döneminin toplam süresi 50 saattir. Zorunlu durumlarda eğitici tarihlerde değişiklik yapabilir. Kontenjan sınırlıdır.

Eğitime katılım ön koşulu: Katılım için 36 saatlik ACT temel eğitimini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Eğitim sonunda alınacak 50 saatlik süpervizyon eğitimine katılım belgesi, Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği üzerinden yapılacak EABCT bilişsel-davranışçı terapist sertifikasyonu başvuru sürecinde kabul edilmektedir.

Kayıt için: Tel: 0 544 512 70 39 e-posta: iletişim@baglamsalbilimler.org

İLETİŞİM

Şu an etrafta değiliz. Ancak bize bir e-posta gönderebilirsiniz ve size en kısa zamanda geri döneceğiz.

Gönderiliyor

Bağlamsal Bilimler ve Psikoterapiler Derneği © 2022 Tüm hakları Saklıdır. DUTAJANS©

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account

Araç çubuğuna atla